Minerální náramek s kartičkou

 

Růžový, něžný, přátelství.........

Darování náramku z minerálů je ideální způsob, jak svoji kamarádku požádat o to, aby se stala družičkou nebo svědkyní. Náramkem také můžete poděkovat mamince nebo potěšit svoji sestru.

Náramek je vyroben z růženínu, křišťálu, bílého jadeitu a chirurgické oceli. Náramek s kartičkou nabízíme ve variantě pro Družičku, Svědkyni, Maminku a Ségru.

Obvod náramku: cca 17cm. V případě zájmu o jinou velikost, nám prosím neváhejte napsat do poznámky k objednávce :)

Cena za kus. Zabaleno v celofánovém obale.

Pokud budete mít zájem o náramek v jiném barevném provedení a dalšími úpravami, tak nás prosím neváhejte kontaktovat :)

Dostupnost Zvolte variantu Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz
S nápisem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
249 Kč
   
Kategorie Náramky s žádostí
 

Růženín (kámen lásky) v nás probouzí cit, mírnost, přátelství a nesobeckou lásku. Jeho záře je pohlazením, při kterém pookřeje každá duše. V duchovní rovině nás provází na cestě hledání jako strážný anděl. Otevírá srdce, posiluje vše, co souvisí s činností srdce a psychosomatickými poruchami.

Křišťál je univerzální, nejúčinnější léčivý krystal na světě, velmi silný zesilovač energie, jenž energii pohlcuje, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie. Povzbuzuje psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, odstraňuje bloky a stává se zrcadlem naší duše, čistí a chrání auru, zajišťuje klidný spánek. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření, čistí geopatogenní zóny.

Jadeit je kámen lásky ve všech rovinách a formách. V citovém životě přináší mír a harmonii, tichou radost z prostých věcí, která vzlíná z hloubi naší duše. Podporuje láskyplné emoce, jimiž se stáváme ke svému okolí chápajícími a ohleduplnějšími.